Fenerbahçe’nin Mourinho imzası Avrupa basınında: Çılgın kalabalık

Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Jose Mourinho için imza töreni düzenledi. Sarı lacivertlilerin Kadıköy’de düzenlediği bu imza töreni Avrupa basınında yankı uyandırdı.

MOURINHO TRİBÜNLERİ GEZDİ
Başkan Ali Koç ile birlikte tribünleri gezen yeni teknik direktör Jose Mourinho, taraftarların sevgi gösterilerine karşılık verdi ve tribünleri selamladı.Barkovizyonda Jose Mourinho’nun görüntüleri ekranlara gelirken, Portekizli teknik adam tribünlerle karşılıklı tezahüratlarda bulundu ve fotoğraf çektirdi. Portekizli teknik adam sevgi gösterileri eşliğinde sahadan ayrıldı.

“SİZİN HAYALLERİNİZ, BENİM HAYALLERİM”
Jose Mourinho sözlerini şu şekilde noktaladı:”Son olarak sözlerimi şöyle bitirmek istiyorum. Şu dakikadan, imza atacağım andan itibaren sizin hayalleriniz benim hayallerim.”

SKY DE: “BÜYÜK ALKIŞ VE TEZAHÜRAT”
“Jose Mourinho yeni bir kulüp buldu. Portekizli teknik adam Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü yapacak. Mourinho, stadyumda büyük alkış ve tezahüratlarla tanıtıldı.

RMC SPORT: “ÇILGIN KALABALIK”
“Mourinho, Fenerbahçe ile sözleşmesini stadyumun ortasında çılgın kalabalığın önünde imzaladı.”

NY TIMES: “FENERBAHÇE’NİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ”
“Jose Mourinho, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü oldu. Fenerbahçe’nin düzenlediği imza törenini YouTube’da 200 binden fazla kişi izledi.”

SPORTBIBLE: “TARAFTARLARI HEYECANLANDIRDI”
“The Special One önümüzdeki sezon Türk takımının başında olacak. Son olarak Roma’yı çalıştıran Mourinho, İstanbul’da düzenlenen bir imza töreniyle taraftarlara tanıtıldı.”

TALKSPORT: “TIKLIK TIKLIM”
Jose Mourinho, Fenerbahçe ile resmen sözleşme imzaladı. İmza töreninde taraftarlar stadyumu tıklım tıklım doldurdu. Jose Mourinho adeta bir kahraman gibi karşılandı.

THE ATHLETIC: “HER LİGİ KAZANDI”
“Jose Mourinho, gittiği her ülkede ligi kaznadı. Türkiye ona bu listeye yeni bir kupa ekleme şansı verdi.”

EUROFOOT: “TÜRK FUTBOLUNDA BÜYÜK AN”
“Jose Mourinho’nun imza törenini 250 bin kişi aynı anda izledi. Bu Türk futbolu ve kulüp için çok büyük bir an. Bu sayıya sadyumda ya da TV’den izleyenleri dahil etmiyoruz. İnanılmaz”

BBC: “FENERBAHÇE’YE İMZA ATTI”
“Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü oldu”

TNT SPORTS: “İMZA KAĞIDA DÖKÜLDÜ”
“The Special One, Fenerbahçe’ye transferini kağıda döktü.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir